Niepodległości 9  95 731 15 84   rozanki@diecezjazg.pl A A A  

ks. Wojciech Jurek

Administrator

od 1 sierpnia 2022 r.

ks. Wojciech Jurek

Proboszcz

od 1 sierpnia 2023 r.

Dawni kapłani

Samodzielny Wikariat
1957 – 1959 ks. Antoni Kostecki
1959 – 1964 ks. Cyryl Kowalski
1964 – 1967 ks. Józef Cieszyński
1967 – 1967 ks. Józef Kornaus
Proboszczowie
8.12.1967 ks. Dionizy Nowak
10.08.2004 ks. Bogusław Kaczmarek
1.08.2017 ks. Dariusz Chmist
1.08.2020 ks. Tomasz Dobrowolski

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM