Niepodległości 9  95 731 15 84, kom. 789 968 317   rozanki@diecezjazg.pl A A A  

TEOLOGIA SZYTA NA MIARĘ - STUDIA WEEKENDOWE

sobota, 26-08-2023


W nowym sezonie Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do podjęcia zupełnie nowych form studiów i kursów, zróżnicowanych tematycznie i sprofilowanych pod kątem zainteresowań – „Teologia szyta na miarę”.

Oferta skierowana jest do każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiedzę o Bogu i świecie oraz ugruntować chrześcijańską wizję rzeczywistości. Studia w formie weekendowej wprowadzają w dynamizm życia Kościoła, w różnych jego aspektach, pomagają aktywnie i odpowiedzialnie podejmować funkcje świeckich liderów wspólnot i dają konkretne narzędzia, by udoskonalić to zaangażowanie. Mają charakter uzupełniający i – co ważne – nie wymagają wcześniejszego wykształcenia akademickiego.

Rekrutacja na wszystkie kierunki rozpoczyna się 1. września br.

Szczegóły znajdują się na stronie Instytutu (ift.zgora.pl) oraz w załączonych materiałach (plakat, baner internetowy oraz broszura informacyjna). Proszę w miarę możliwości o udostępnienie ich wiernym na parafialnych stronach internetowych / profilach mediów społecznościowych oraz o dołączenie informacji o nowych formach kształcenia do ogłoszeń parafialnych w niedzielę 3.09.

Serdecznie dziękuję za zrozumienie i współpracę dla wspólnego dobra.

ks. dr Piotr Bartoszek
Dyrektor Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein
w Zielonej Górze

e-mail: dyrektor@ift.zgora.pl
tel.: 661 429 467


    

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM