Niepodległości 9  95 731 15 84   rozanki@diecezjazg.pl A A A  

Prośba o modlitwę w intencji bp. Stefana Regmunta

czwartek, 20-04-2023


Pasterz diecezji zielonogórsko-gorzowskiej bp Tadeusz Lityński w specjalnym komunikacie poprosił księży, osoby konsekrowane i wiernych świeckich o modlitwę w intencji bp. Stefana Regmunta, który przebywa w szpitalu.

Drodzy Bracia w kapłaństwie, Osoby życia konsekrowanego, drodzy Diecezjanie,

we wtorek 18 kwietnia br., w związku z pogorszeniem się stanu zdrowia, został hospitalizowany bp Stefan Regmunt, emerytowany pasterz naszej diecezji. Obecnie, w stanie ciężkim, przebywa on na oddziale intensywnej terapii szpitala w Lubinie.

Proszę wszystkich o podjęcie modlitwy w jego intencji, zarówno indywidualnie, jak i podczas liturgii oraz nabożeństw sprawowanych w kościołach całej diecezji.

Waszym modlitwom polecam również wszystkich chorych. Niech cierpienie, które jest ich udziałem, stanie się dla nich drogą do zjednoczenia z Chrystusem.
Uzdrowienie chorych, módl się za nami.

Zielona Góra, 20 kwietnia 2023 r.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Tadeusz Lityński
biskup zielonogórsko-gorzowski

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM