Niepodległości 9  (95) 731-15-84   rozanki@diecezjazg.pl A A A  

POGRZEB ŚP. MARII BANICKIEJ

środa, 19-10-2022


WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE...

W PIĄTEK - 14.10 - ZAKOŃCZYŁA ZIEMSKĄ PIELGRZYMKĘ NASZA SIOSTRA W WIERZE ŚP. MARIA BANICKA. CEREMONIE POGRZEBOWE ŚP. MARII ODBĘDĄ SIĘ W CZWARTEK - 20.10 - W RÓŻANKACH. MSZA ŚW. ZOSTANIE ODPRAWIONA O GODZ. 12.00, PO KTÓREJ W PROCESJI UDAMY SIĘ NA CMENTARZ, ABY ZŁOŻYĆ CIAŁO ŚP. MARII W GROBIE. NASZĄ ZMARŁĄ SIOSTRĘ POLECAMY W MODLITWACH DOBREMU BOGU, PROSZĄC O NIEBO DLA NIEJ. NAJBLIŻSZYM WYRAZAMY NASZE WSPÓŁCZUCIE I MODLITEWNE WSPARCIE W TYCH TRUDNYCH CHWILACH ROZŁĄKI.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM