Niepodległości 9  95 731 15 84, kom. 789 968 317   rozanki@diecezjazg.pl A A A

OSTATNIE POŻEGNANIE

wtorek, 16-08-2022

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECH MU ŚWIECI...

W dniu 13.08.2022 odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po ciężkiej chorobie - nasz Brat - śp. Jarosław Wołejko. Pożegnamy naszego zmarłego Brata w najbliższy czwartek. Ceremonie pogrzebowe rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11.00 w kościele parafialnym, po której złożymy ciało śp. Jarosława w grobie na cmentarzu w Różankach. Naszego Brata polecamy w modlitwach, prosząc dla Niego o Niebo. Żonie, dzieciom i najbliższej Rodzinie wyrażamy nasze serdeczne współczucie i prosimy, aby Dobry Bóg napełnił Wasze serca pokojem i umocnił wiarę na spotaknie w wieczności.