Niepodległości 9  (95) 731-15-84   rozanki@diecezjazg.pl A A A

OSTATNIE POŻEGNANIE

środa, 07-12-2022

POGRZEB ŚP. HALINY JAZ

5 GRUDNIA 2022 R. ZAKOŃCZYŁA SWOJE ZIEMSKIE PIELGRZYMOWANIE ŚP. HALINA JAZ (Z D. GÓRSKA). POLECAMY NASZĄ ZMARŁĄ SIOSTRĘ MIŁOSIERNEMU PANU I PROSIMY BY OTWORZYŁ JEJ BRAMY RAJU. NAJBLIŻSZYM SKŁADAMY WYRAZY WSPÓŁCZUCIA I WIARY PŁYNĄCEJ POCIECHY. POGRZEB ŚP. HALINY ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK - 9 GRUDNIA - W RÓŻANKACH. O 12.30 WYSTAWIENIA URNY Z PROCHAMI W KOŚCIELE, O 13.00 - MSZA ŚW. POGRZEBOWA, PO KTÓREJ UDAMY SIĘ NA NASZ CMENTARZ, BY ZŁOŻYĆ PROCHY ŚP. HALINY W GROBIE. DOBRY JEZU A NASZ PANIE, DAJ JEJ WIECZNE SPOCZYWANIE...